Oferta

Dodano: 2009-09-23 21:06:23 ostatnia aktualizacja: 2009-10-26 12:55:47

Gabloty.info to firma z Krakowa, która zajmuje się wynajmowaniem pojazdów zabytkowych na różne okazje. Śluby, wesela, studniówki, randki, majówki, okolicznościowe przejażdżki po Krakowie, i na wszystkie inne okazje, jakie sobie Państwo możecie wymarzyć.

Gwarantujemy wysoką kulturę i dużo zabawy. Żaden ślub w Krakowie nie powinien objeść się bez naszych zabytkowych samochodów. Chcemy Państwu dawać radość z pasji, która nam daje uciechę od wielu lat.

Nasze zabytkowe samochodu obsługują śluby w całej Polsce. Jesteśmy w stanie obsłużyć każdy ślub nawet w najodleglejszych zakątkach naszego pięknego Kraju.

Zapraszamy do oglądania naszych zabytkowych samochodów do ślubu w dziale „auta.

Oferta aut do ślubu jest wciąż powiększana. W przyszłości chcemy zadowolić każde gusta klienta dotyczące samochodu na ślub. Marzymy o skompletowaniu kolekcji aut do ślubu, które reprezentowałby najważniejsze style i epoki z historii motoryzacji.

Już teraz możemy zaproponować Państwu: zabytkowe limuzyny do ślubu, dla innych klientów zabytkowe cabrio na wesele, a jeszcze dla innych klasyczne sportowe autka typu roadster.

Nasze samochody do ślubu są pieczołowicie restaurowane w każdym elemencie. Od mechaniki poprzez blachy i powłoki lakiernicze na tapicerkach skończywszy. Wychodzimy z założenia, że Państwa auto do ślubu musi wyglądać perfekcyjnie.

Jeżeli nie dysponujemy w danej chwili samochodem na ślub twoich marzeń to postaramy się stanąć na głowie, aby znaleźć odpowiedni samochód na ślub wśród naszych przyjaciół kolekcjonerów z całej Polski.

Gorąco zachęcam do skorzystania z naszej wyjątkowej oferty. Jesteśmy jedyną firmą w Polsce o tak szerokim i profesjonalnym doświadczeniu w dziedzinie zabytkowej motoryzacji.

Obecniedla Państwa dostępne są nastepujące auta:

Formularz kontaktowy

* - pola wymagane
Dane kontaktowe Telefon w formacie +xx xxx xx xx xx
(np. +48 602 58 30 61):
Pytanie: